Wilcze Błota. Quadem uderzył w drzewo - 53-latek w szpitalu

środa, 11 lipca 2018 r., 10:50
fot. archiwum

We wtorek służby ratunkowe interweniowały w Wilczych Błotach (gm. Stara Kiszewa), gdzie 53-latek jadąc quadem uderzył w drzewo. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący quadem 53-letni mieszkaniec Gdańska stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo - informuje sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, 53-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Starogardzie Gdańskim. Był trzeźwy.

Policjanci apelują o zachowanie rozsądku i ostrożności podczas jazdy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.