Sukces tancerzy Paradise na Top Art Festival 2018 we Włoszech

środa, 11 lipca 2018 r., 10:32
fot. nadesłane/Paradise

Kolejny międzynarodowy sukces mają na swoim koncie tancerze grupy Paradise. Podczas odbywającego się na przełomie czerwca i lipca festiwalu w Rzymie juniorska formacja wywalczyła pierwsze miejsce za choreografię "Charlie Chaplin", natomiast formacja seniorska sięgnęła po Grand Prix i nagrodę pieniężną.

Od 22 czerwca do 3 lipca w Rzymie trwał Międzynarodowy Festiwal Tańca The International Festival for Children and Teenagers: Top Art Festival 2018 "le strade della musica" 2018 Roma. Wzięły w niej udział grupy taneczne z całego świata, w tym również Paradise z Karsina.

- Grupa Paradise Karsin w ramach konkursu tanecznego przedstawiła choreografie taneczne, które na tegorocznych Mistrzostwach Polski zdobyły tytuły Mistrza Polski i Vicemistrza Polski. Prezentacje taneczne uzyskały również uznanie międzynarodowego jury festiwalu, które postanowiło przyznać pierwsze miejsce formacji juniorskiej za choreografię "Charlie Chaplin" - informuje Iwona Laska.

Z kolei formacja seniorska za choreografię "Cyrk" wywalczyła Grand Prix oraz nagrodę pieniężną w wysokości 500 Euro.

Warto dodać, że w ramach festiwalu zorganizowano również międzynarodowe warsztaty taneczne.

- Dzięki warsztatom mogliśmy doskonalić swoje umiejętności i poznać nowe techniki tańca z zakresu: Salsy i Reggaeton oraz z hip hopu i tańca współczesnego. Uczyć się od najlepszych tancerzy i choreografów we Włoszech to sama przyjemność - podsumowuje Iwona Laska. .

oprac. AL
info. Paradise/Iwona Laska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.