Jechał kradzionym motorowerem - 20-latek w rękach policji

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 13:22
fot. AL

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 20-letniemu mężczyźnie, który podejrzany jest o kradzież motoroweru. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy jak poruszał się skradzionym pojazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Wówczas oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie został powiadomiony o tym, że trasą Grabowo Kościerskie-Wielki Klincz może poruszać się mężczyzna na skradzionym motorowerze.

- We wskazane miejsce skierowano patrol ruchu drogowego. Funkcjonariuszy w toku podjętych czynności ujawnili stojący motorower, który użytkowany był przez mężczyznę w wieku 20 lat. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach, potwierdzono też, że pojazd figuruje jako utracony. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie - informuje sierż. Mateusz Czucha z kościerskiej policji.

Jak dodaje, jednoślad został przekazany jego właścicielowi.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.