Osówko. Wywrócił się na motocyklu i uderzył w ogrodzenie

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 10:41
fot. archiwum

W niedzielę służby ratunkowe interweniowały w Osówku (gm. Karsin), gdzie kierujący motocyklem wywrócił się na motocyklu, uderzając w pień drzewa i ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło na drodze gminnej.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 21-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wywrócił się, uderzając pień drzewa i ogrodzenie. Mężczyzna wskutek doznanych obrażeń trafił do szpitala - podaje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.