Zderzenie dwóch motocykli na K20 - ranna 23-latka

poniedziałek, 9 lipca 2018 r., 10:20
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielę na trasie Kościerzyna-Łubiana. Kierujący motocyklem wywrócił się, uderzając w drugi jednoślad.

Do zdarzenia doszło w okolicach Kamiennej Góry na K20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki 46-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i wskutek gwałtownego hamowania wywrócił się, uderzając w jadący przed nim jednoślad, którym kierował 48-latek - podaje sierż. Mateusz Czucha z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano pasażerkę jednego z motocykli, 23-letnią kobietę.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.