After Party na finał Open Liniewo Festiwal

niedziela, 8 lipca 2018 r., 00:21
fot. AL

Blok zabaw dla dzieci, liczne konkursy, występ Akrobatek Acro Jelt, kręglarza Michała Zaręby, zabawa do późnych godzin nocnych oraz koncerty Damiana Holeckiego i After Party - tak w wielkim skrócie można podsumować trzecią edycję Open Liniewo Festiwal, który w sobotę odbył się nad Jeziorem Dużym w Orlu.

Atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, harcami nad dmuchanym placu zabawy zainaugurowano kolejny już Open Liniewo Festiwal, który w scenerii Jeziora Dużego w Orlu odbywa się co dwa lata.

Po bloku zabaw nadszedł czas na fantastyczny pokaz akrobacji w wykonaniu Akrobatek Acro Jelt, uczestniczek Mistrzostw Świata w Chinach oraz występ kręglarza Michała Zaręby.

Tradycyjnie jak na festiwal przystało nie zabrakło muzycznych brzmień. W tym roku serca publiczności Open Liniewo Festiwal podbijał Damian Holecki - piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i pianista znany z anteny telewizji TVS oraz zespół disco polo After Party znany z takich utworów, jak: "Ona lubi pomarańcze", "Nie daj życiu się", "Bujaj się", "Bananowa Agnieszka", czy "Wakacyjna Love".

Festiwalową noc zwieńczyła zabawa taneczna przy zespole Volare Dance.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.