Kościerzyna. Strażnicy ujęli sprawcę zuchwałej kradzieży w lombardzie

piątek, 6 lipca 2018 r., 11:18
fot. nadesłane

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, który w środowe popołudnie okradł kościerski lombard. Został ujęty przez strażników miejskich.

Do zdarzenia doszło w środę tuż po godzinie 15. na ul. Młyńskiej w Kościerzynie.

- Straż miejską o zdarzeniu powiadomił sprzedawca. Dzięki monitoringowi miejskiemu ustalono wygląd sprawcy, a następnie patrol rowerowy straży miejskiej rozpoznał i ujął złodzieja na ul. Rynek. Mężczyzna przekazany został Policji - informuje Tomasz Smuczyński, Komendant Straży Miejskiej w Kościerzynie.

Jak się okazało, sprawca to 22-letni mieszkaniec Kościerzyny, który na swoim koncie ma też inną kradzież. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.