We Wdzydzach ruszyło Kino Letnie

piątek, 6 lipca 2018 r., 08:45
fot. archiwum

Filmem akcji "Polowanie na Prezydenta" zainaugurowano w środę Kino Letnie we Wdzydzach. W scenerii jeziora Wdzydzkiego filmy będzie można oglądać co tydzień przez cały okres letni.

Gmina Kościerzyna zaprasza w każdą środę na kino letnie. Już tradycyjnie filmy będą prezentowane na Scenie Letniej we Wdzydzach Kiszewskich przy Centrum Usług Turystycznych. Pierwsze seans za nami, a tegoroczne wdzydzkie lato filmowe zainaugurowała projekcja filmu "Polowanie na Prezydenta". Jaki jeszcze filmy zobaczymy tego lata?

Już w najbliższą środę, 11 lipca w Kinie Letnim film Osaczony, 18 lipca - Jak dogryźć mafii, natomiast 25 lipca - Jak zostać kotem. Sierpniowe seanse rozpocznie film Moje wakacje z Rudym, który zostanie wyświetlony 1 sierpnia, tydzień później zaplanowano projekcję "Wikingów, 15 sierpnia filmu Rozdzielni, zaś tegoroczne lato filmowe zakończy się 22 sierpnia projekcją obrazu - Renegaci.

W lipcu seanse rozpoczynają się o godzinie 21.30, z kolei w sierpniu o godzinie 21.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.