Czwarte miejsce sędziów piłkarskich z Kościerzyny

wtorek, 3 lipca 2018 r., 14:46
fot. nadesłane/sędziowie z Kościerzyny

W niedzielę, 1 lipca Kolegium Sędziów Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zorganizowało turniej piłkarski dla sędziów piłkarskich z pięciu województw. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów złożonych z piłkarskich arbitrów: Kolegium Sędziów Zachodniopomorskiego ZPN, KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN, KS Kujawsko-Pomorskiego ZPN, KS Wielkopolskiego ZPN, ponadto drużyny sędziów z Malborka, Gdańska, Gdyni, Kociewia, Słupska i Kościerzyny.

W początkowej fazie, drużyny zostały rozlosowane na dwie grupy. Nasza reprezentacja wygrała wszystkie swoje mecze grupowe i zajęła 1 miejsce w grupie. Warto dodać, że bez straty żadnej bramki. W fazie pucharowej w półfinałach zespół z Kościerzyny trafił na gospodarczy turnieju drużynę z Malborka. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Aby rozstrzygnąć wynik spotkania przeprowadzono rzuty karne, z których zwycięsko wyszli gospodarze.

Drużyna arbitrów z Kościerzyny w meczu o trzecie miejsce uległa ekipie z Gdańska, ostatecznie plasując się na czwartym miejscu.

Klasyfikacja ostateczna:
1. Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN
2. Sędziowie z Malborka
3. Sędziowie z Gdańska
4. Sędziowie z Kościerzyny
5. Sędziowie z Kociewia
6. Sędziowie z Gdyni
7.KS Zachodniopomorskiego ZPN
8.KS Kujawsko-Pomorskiego ZPN
9. KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN
10. Sędziowie ze Słupska

Kościerski region reprezentowali sędziowie: Krzysztof Recław - grający trener i kierownik drużyny, Damian Knopik, Konrad Knopik, Bastian Stencel, Robert Kordecki, Mariusz Lamk, Rafał Kelbratowski, Tomek Toczek

nadesłane/sędziowie z Kościerzyny

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.