Kręci ich bezpieczeństwo nad wodą

poniedziałek, 2 lipca 2018 r., 10:13
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie w ramach programu profilaktyki przeprowadzili spotkanie z dziećmi wypoczywającymi na półkoloniach w kościerskim MOPS. Podczas spotkania funkcjonariusze uświadamiali wypoczywających jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym nad wodą, a także omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych, wczoraj policjanci uczestniczyli w spotkaniu z uczestnikami półkolonii wypoczywającymi w kościerskim MOPS, podczas którego omówili zasady bezpieczeństwa w trakcie wakacji. Młodzież uświadomiono na temat zagrożeń, jakie mogą ich spotkać oraz jak ich uniknąć. Ponadto omówiono jak należy się zachowywać nad wodą, aby nie doszło do wypadku i innych niebezpiecznych sytuacji zagrażających ich bezpieczeństwu i zdrowiu.

Wypoczywający mogli również wykonać odbitki linii papilarnych dłoni na specjalnych kartach pod okiem technika kryminalistycznego.

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.