XI Letnie Falowanie nad Jeziorem Wielewskim

niedziela, 1 lipca 2018 r., 09:35
fot. AL

Zespoły reggea z najwyższej półki, urokliwa sceneria Jeziora Wielewskiego i doborowe towarzystwo - jednym słowem Letnie Falowanie, które w tym roku odbyło się już po jedenasty. Miłośnicy jamajskiego gatunku muzycznego tłumnie zjechali w sobotę do Wiela.

Powitać lato w rytmie reggea? Można to zrobić tylko we Wielu, gdzie na scenie letniej nad Jeziorem Wielewskim występują znane i lubiane zespoły reggae w całej Polsce. Nie dziwi więc, że na czas imprezy Wiele staje się domem dla miłośników jamajskiej kultury muzycznej ze wszystkich zakątków Pomorza i Polski.

W tym roku dawkę dobrego reggea można było usłyszeć już po raz jedenasty. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły, jak: Etna Kontrabande, Vavamuffin, Dubskaoraz Cała Góra Barwinków.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.