Kłobuczyno. Mercedes uderzył w pandę, a ta w golfa - ranny 13-latek

czwartek, 28 czerwca 2018 r., 08:58
fot. archiwum

13-letni mieszkaniec Chojnic trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe przedpołudnie w Kłobuczynie. Mercedes uderzył tam w tył pandy, a ta siłą odrzutu w golfa.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11. w Kłobuczynie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Mercedesem Sprinterem 23-letni mężczyzna uderzył w tył Fiata Pandy, którym kierowała 46-letnia mieszkanka Chojnic. Siłą odrzutu panda uderzyła w poprzedzającego go golfa, za kierownica którego siedział 44-latek - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 13-letniego pasażera pandy.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.