Dzieci z Ceramika Łubiana na obozie

środa, 27 czerwca 2018 r., 08:47
fot. nadesłane

W ubiegłym tygodniu dzieci z najmłodszej grupy Ceramika Łubiana przebywały na obozie sportowo - rekreacyjnym, który odbył się w Garczynie.

Podczas obozu zapewniono dzieciom atrakcyjny program sportowo - rekreacyjny oraz poznawczy, który w znaczący sposób wspierał rozwój fizyczny i intelektualny dzieci, a także dawał możliwość podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich. Dużą atrakcją dla uczestników obozu był rejs żaglówkami po Jeziorze Garczyn.

Podczas obozu zorganizowano również wspólne ognisko dla dzieci i ich rodziców. Podsumowaniem obozu był mini turniej piłkarski.

nadesłane/Ceramik Łubiana

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.