Lubieszyn. Hyundai zderzył się z ciężarowym mercedesem

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., 11:05
fot. AL

Jedna osoba została ranna wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Lubieszynie. Hyundai zderzył się z tam z ciężarowym mercedesem.

Do zdarzenia doszło w Lubieszynie na drodze wojewódzkiej około godziny 9.40.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca hyundaiem około 60-letnia kobieta podczas wykonywania manewru zawracania nie zachowała należytych środków ostrożności, w wyniku czego zderzyła się z samochodem ciężarowym marki Mercedes, którym kierował 31-letni mężczyzna - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia kierującą hyundaiem przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Lubieszyn, OSP Nowa Karczma, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.