Kościerzyna. Potrącił na przejściu dla pieszych. 72-latek stracił prawo jazdy

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., 09:22
fot. archiwum

Z obrażeniami głowy i żeber 80-letni mężczyzna trafił do kościerskiego szpitala po tym, jak na przejściu dla pieszych został potrącony przez 72-letniego kierującego VW Vento. 72-latkowi zatrzymano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek na ulicy Skłodowskiej na oznakowanym przejściu dla pieszych.

- Kierujący VW Vento 72-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego potrącił przechodzącego przez przejście 80-letniego mężczyznę. Pieszy z obrażeniami głowy i żeber został przetransportowany do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, 72-letniemu kierującemu vento zatrzymano prawo jazdy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.