Kościerzyna. Piknik Świętojański w biało-czerwonych barwach

niedziela, 24 czerwca 2018 r., 17:20
fot. AL

Tym razem w Ogródku Jordanowskim odbył się doroczny Piknik Świętojański. Poza tradycyjnymi sobótkowymi akcentami, przyświecał mu także duch patriotyczny. W programie nie zabrakło więc konkursów w biało-czerwonym stylu, na najpiękniejszy wianek oraz pokazów tańca, animacji tanecznych oraz zabawy przy zespole muzycznym.

Tegoroczny Piknik Świętojański odbył się w Ogródku Jordanowskim, a zorganizowany został w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Stąd też nie zabrakło biało-czerwonych akcentów i konkursów patriotycznych.

Ponadto w programie sobótkowego festynu znalazły się: zabawa interaktywna z dziećmi, konkursy, gry, zabawy dla najmłodszych, "Spotkanie z Mistrzem", a więc pokaz tańca i animacje taneczne z finalistą Mam Talent, zabawa z zespołem "And-Daro", czy pokaz iluzji.

Jak na Piknik Świętojański przystało nie zabrakło też konkursu na najpiękniejszy wianek świętojański z rowerem jako nagrodą główną, szukania kwiatu paproci, czy ogniska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.