"Czołówka" w Liniewie. Cztery osoby ranne

sobota, 23 czerwca 2018 r., 20:59
fot. AL

W sobotni wieczór służby interweniowały w Liniewie, gdzie doszło do czołowego zderzenia opla z passatem. Wskutek zdarzenia cztery osoby zostały ranne, w tym kobieta w ciąży, dwuletnie dziecko i dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 19-latek, do szpitala został przetransportowany śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 19. na ulicy Nasiennej w Liniewie. Na miejscu wciąż trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny wypadku. Póki co wiadomo tyle, że na drodze gruntowej, na łuku drogi, czołowo zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe - VW Passat, którym kierował 24-letni mężczyzna oraz Opel Astra, którym podróżowały trzy osoby - 19-letni mężczyzna, 21-letnia kobieta w ciąży i dwuletni chłopczyk.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiły łącznie cztery osoby - kobieta w ciąży, dwuletnie dziecko oraz dwóch mężczyzn. Nieprzytomny 19-latek do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Liniewo, JRG Kościerzyna, zespoły ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.