33-letni kościerzak z zarzutem kradzieży rasowego psa w Gdańsku

piątek, 22 czerwca 2018 r., 10:58
fot. archiwum

Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, który podejrzany jest o kradzież psa, której miał dokonać z jednej z posesji w Gdańsku.

20 czerwca do Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zgłosiła się 18-letnia mieszanka Gdańska, która złożyła zawiadomienie o kradzieży.

- Dzień wcześniej z posesji w Gdańsku skradziony został buldog francuski o wartości blisko 1.900 zł. Z informacji od inspektora z Animals wynikało, że pies przebywa na terenie Kościerzyny. Kościerscy kryminalni zapukali więc do drzwi 33-letniego mieszkańca Kościerzyny, u którego znaleziono też psa. Buldog wrócił do właścicielki, a 33-latek usłyszał zarzut kradzieży - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.