Podczas festynu ukradł rower - 23-latek w rękach policji

piątek, 22 czerwca 2018 r., 10:55
fot. archiwum

Kościerscy kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Przestępstwa tego miał dokonać podczas odbywającego się w minioną niedzielę festynu na placu Jana Pawła II w Kościerzynie.

W czwartek kryminalni kościerskiej komendy zatrzymali 23-letniego mężczyznę.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna 17 czerwca podczas festynu ukradł rower o wartości około 2.000 zł. 23-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu odzyskanie skradzionego mienia - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.