Mały Klincz. Iveco zderzyło się z toyotą

czwartek, 21 czerwca 2018 r., 12:41
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy poranek na drodze wojewódzkiej w Małym Klinczu. Iveco zderzyło się tam z Toyotą Corollą.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 8.15.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Iveco 35-letni mieszkaniec Gdańska nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającej go Toyoty Corolli, którą kierowała 36-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego. Kobieta podróżowała wraz z pięcioletnim dzieckiem, które z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.