Marian Knuth wicemistrzem Europy w martwym ciągu

wtorek, 19 czerwca 2018 r., 12:59
fot. nadesłane

Kolejny sukces ma na swoim koncie mieszkaniec Wielkiego Klincza, Marian Knuth. W ostatnich dniach sięgnął bowiem po tytuł wicemistrza Europy w martwym ciągu.

W dniach od 12 do 17 czerwca w Pabianicach odbyły się Mistrzostwa Europy Federacji WUAP w trójboju siłowym, wyciskaniu na ławce oraz martwym ciągu. W zawodach wystartował też Marian Knuth z Wielkiego Klincza.

Mieszkaniec gminy Kościerzyna walczył w martwym ciągu kategorii wiekowej 60-64 lat i wagowej do 90 kg. Wynik 220 kg dał mu drugie miejsce, a tym samym również i tytuł wicemistrza Europy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.