Letnia Giełda Mam w Kościerzynie

niedziela, 17 czerwca 2018 r., 09:30
fot. AL

W sobotnie przedpołudnie Targowisko Miejskie w Kościerzynie po raz kolejny wypełniło się barwnymi ubrankami, akcesoriami dziecięcymi i zabawkami. Zorganizowano tam kolejną już letnią edycję Giełdy Mam.

Giełda Mam to wydarzenie, które na stałe wpisało się już w kalendarz imprez miejskich w Kościerzynie. Organizowana co kwartał akcja przyciąga wiele osób - zarówno te, które po porządkach w szafach chciałyby się pozbyć zbędnych ciuszków i zabawek dziecięcych, jak i te, które w przystępnych cenach chciałyby uzupełnić garderobę swoich pociech i nie tylko.

Na letniej odsłonie giełdy nabyć można było wiele pięknych ubranek niemowlęcych i dla dzieci do roczku - zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców oraz sporo dla większych pociech, nie zabrakło też zabawek i innych akcesoriów dla maluchów.

Kolejna Giełda Mam w Kościerzynie odbędzie się jesienią.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.