Stara Kiszewa. Sześciolatek na rowerze wjechał pod busa

czwartek, 14 czerwca 2018 r., 09:07
fot. archiwum

Z urazem głowy i nóg sześcioletni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańska. Jadąc na rowerze wjechał wprost pod VW T4.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Kościerskiej w Starej Kiszewie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę około godziny 19.

- Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem sześcioletni chłopiec wyjeżdżając z posesji na drogę wjechał wprost pod jadącego busa, VW T4, którym kierował 49-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, chłopiec z urazem głowy i nóg śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.