Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
6 latek nie powinien sam jezdzić rowerem po ulicy
Wszystkiego nie da się upilnować. Przy dzisiejszym ruchu dzieci są bardziej narażone na wypadki "wpadł pod koła". Kiedyś mogłem jeździć po środku ulicy na rowerze i nie było takich zagrożeń( oprócz straży miejskiej ;p). Takie czasy. Pozdr
jeżdżę codziennie po Starogardzie i okolicach również do Kościerzyny i codziennie widzę małe dzieci na rolkach, rowerach czy deskorolce, zawsze zwalniam jak ich widzę a całkiem nie dawno jeden dziesięciolatek nie opanował roweru i z chodnika wpadł mi wprost pod koła, tylko dlatego że z 50/h ograniczyłem do 35 byłem w stanie zareagować i nic się nie stało, ale dlaczego tak małe dzieci często 4,5 latki po ruchliwych ulicach jeżdżą sami ? rodzice obudźcie się bo będziecie odwiedzać pociechy w dzień zadusznych !!!! taka jest szczera i brutalna prawda !!!!
Dobrze ,że zyje
6 latek nie powinien sam jezdzić rowerem po ulicy
Wszystkiego nie da się upilnować. Przy dzisiejszym ruchu dzieci są bardziej narażone na wypadki "wpadł pod koła". Kiedyś mogłem jeździć po środku ulicy na rowerze i nie było takich zagrożeń( oprócz straży miejskiej ;p). Takie czasy. Pozdr
jeżdżę codziennie po Starogardzie i okolicach również do Kościerzyny i codziennie widzę małe dzieci na rolkach, rowerach czy deskorolce, zawsze zwalniam jak ich widzę a całkiem nie dawno jeden dziesięciolatek nie opanował roweru i z chodnika wpadł mi wprost pod koła, tylko dlatego że z 50/h ograniczyłem do 35 byłem w stanie zareagować i nic się nie stało, ale dlaczego tak małe dzieci często 4,5 latki po ruchliwych ulicach jeżdżą sami ? rodzice obudźcie się bo będziecie odwiedzać pociechy w dzień zadusznych !!!! taka jest szczera i brutalna prawda !!!!