Reklama

Stara Kiszewa. Sześciolatek na rowerze wjechał pod busa

Z urazem głowy i nóg sześcioletni chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańska. Jadąc na rowerze wjechał wprost pod VW T4.

Zgłoszenie o wypadku na ulicy Kościerskiej w Starej Kiszewie dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w środę około godziny 19.

- Z ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem sześcioletni chłopiec wyjeżdżając z posesji na drogę wjechał wprost pod jadącego busa, VW T4, którym kierował 49-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, chłopiec z urazem głowy i nóg śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    somsiad - niezalogowany 2018-06-18 13:29:38

    6 latek nie powinien sam jezdzić rowerem po ulicy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tracz - niezalogowany 2018-06-16 22:22:21

    Wszystkiego nie da się upilnować. Przy dzisiejszym ruchu dzieci są bardziej narażone na wypadki "wpadł pod koła". Kiedyś mogłem jeździć po środku ulicy na rowerze i nie było takich zagrożeń( oprócz straży miejskiej ;p). Takie czasy. Pozdr

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Starogard - niezalogowany 2018-06-16 11:32:46

    jeżdżę codziennie po Starogardzie i okolicach również do Kościerzyny i codziennie widzę małe dzieci na rolkach, rowerach czy deskorolce, zawsze zwalniam jak ich widzę a całkiem nie dawno jeden dziesięciolatek nie opanował roweru i z chodnika wpadł mi wprost pod koła, tylko dlatego że z 50/h ograniczyłem do 35 byłem w stanie zareagować i nic się nie stało, ale dlaczego tak małe dzieci często 4,5 latki po ruchliwych ulicach jeżdżą sami ? rodzice obudźcie się bo będziecie odwiedzać pociechy w dzień zadusznych !!!! taka jest szczera i brutalna prawda !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości