Złóż życzenia na Dzień Ojca na naszym portalu

środa, 13 czerwca 2018 r., 09:31
fot. internet/pixabay.com

23 czerwca świętujemy Dzień Ojca. To wyjątkowe święto, podczas którego podziękować możemy za codzienne wsparcie, troskę, miłość i opiekę. Z tej okazji zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej zabawy - zróbcie swoim tatom niespodziankę - prześlijcie nam ich zdjęcia i złóżcie życzenia na łamach kościerski.info.

Na łamach naszego portalu składano już życzenia z okazji Dnia Matki oraz Babci i Dziadka. W tym roku chcemy docenić także wszystkich tatusiów. Za dziesięć dni - 23 czerwca świętować będziemy Dzień Ojca.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć ojców, swoich zdjęć z nimi, bądź zdjęć waszych dzieci. Wspólnie z nami złóżcie Tacie w nietypowy sposób życzenia. W wiadomościach napiszcie kilka zdań o swoich kochanych ojcach - jak się nazywają i skąd są. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Dajemy Wam pole do popisu! W przypadku młodszych dzieci zachęcamy do zabawy niezawodne mamy - prześlijcie nam zdjęcia swoich pociech z tatusiami - opublikujemy je w galerii z życzeniami.

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w sobotę, 23 czerwca.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@koscierski.info. Na wiadomości czekamy do piątku, 22 czerwca do godz. 11. W tytule koniecznie napisać należy "Życzenia na Dzień Ojca".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.