Kościerzyna. Właściciel roweru odebrał swój jednoślad

środa, 13 czerwca 2018 r., 07:40
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Znaleziony pod koniec maja przez kościerskich policjantów jednoślad trafił do właściciela. Mieszkaniec gminy Kościerzyna w czwartek odebrał z komendy swój rower.

Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, w czwartek, 24 maja w Kościerzynie na ulicy Drogowców policjanci natrafili na rower. Jednoślad jest koloru niebieskiego.

- Policjanci poszukują właściciela roweru. Osoby, które zagubiły rower proszone są o kontakt pod nr 58 680 32 51 lub kom. 571 335 188 - apeluje asp. Piotr Kwidziński.

Aktualizacja - czwartek, godz. 14.

Jak informuje asp. Piotr Kwidziński, właściciel roweru, mieszkaniec gminy Kościerzyna, odebrał swój jednoślad.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.