Zderzenie trzech pojazdów na K20 - jedna osoba ranna

wtorek, 12 czerwca 2018 r., 16:17
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na K20 na wysokości zjazdu do Łubiany. Zderzyły się tam trzy samochody: peugeot, VW Vento oraz Toyota Corolla.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek o godzinie 14.25.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący VW Vento 51-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego chcąc dokonać skrętu w drogę w kierunku Łubiany, przekroczył oś jezdni, uderzając w tył peugeota 307, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, a następnie czołowo zderzył się z toyotą corollą, za kierownicą której siedział 31-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Wskutek zdarzenia 26-letnią pasażerkę peugeota przetransportowano do szpitala.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łubiana, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.