Borsk. Marihuana w samochodzie 29-latka

wtorek, 12 czerwca 2018 r., 10:08
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mieszkańcowi powiatu kościerskiego, u którego w samochodzie policjanci znaleźli marihuanę. Do zatrzymania mężczyzny doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Borsku.

Do policyjnej kontroli doszło około godz. 23.30.

- Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującego w czasie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Kiedy funkcjonariusze skontrolowali pojazd, okazało się, że ujawnili woreczki z zawartością suszu roślinnego - informuje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

- Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów susz roślinny to marihuana. Zatrzymany 29-latek jest mieszkańcem naszego powiatu, mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i następnego dnia usłyszał zarzuty - kontynuuje.

Jak dodaje, za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.