Dwóch poszukiwanych listami gończymi zatrzymanych

środa, 6 czerwca 2018 r., 11:43
fot. archiwum

44-latek i 46-latek mimo iż ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości, najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym. W ostatnich dniach kościerscy kryminalni zatrzymali bowiem dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, 46-letniego mężczyznę zatrzymano w poniedziałek około godziny 13. na ulicy Moniuszki w Kościerzynie. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kościerzynie celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres czterech miesięcy.

Dzień później, a więc we wtorek około godziny 21. na ulicy Jeziornej kościerscy kryminalni zatrzymali 44-latek, który za kratkami spędzi najbliższe 14 miesięcy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.