Lubiana Cup 2018 - rezerwuj czas, zasiądź na trybunach i kibicuj swoim faworytom!

środa, 6 czerwca 2018 r., 10:16
fot. nadesłane

W sobotę, 16 czerwca na stadionie w Łubianie oraz na boisku orlik przy blokach rozegrane zostaną dwa turnieje piłki nożnej z cyklu Lubiana Cup 2018. O główne trofeum rozgrywek powalczy aż dwadzieścia cztery zespoły. 12 drużyn z rocznika 2010/2011 powalczy o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna oraz Prezesa Zakładów Porcelany Stołowej Lubiana S.A. natomiast druga dwunastka z rocznika 2007-2018 powalczy o Puchar Starosty Kościerskiego.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnego kibicowania naszym dzieciom podczas turnieju piłki nożnej Lubiana Cup 2017. Z pewnością podczas rozgrywek nie zabraknie wielu emocji i widowiskowych akcji. Do Turnieju zgłosiło się 23 drużyny z województwa pomorskiego oraz jedna ekipa z obwodu kaliningradzkiego w Rosji - relacjonuje Krzysztof Recław, organizator turnieju.

Start już od godz. 9. a zakończenie planowane jest na godz. 14.30. Rocznik 2010-2011 wszystkie swoje mecze rozegra na stadionie w Łubianie (ul. Szkolna 1) natomiast w roczniku 2007-2008 grupa A rozegra swoje mecze na nowym boisku orlik, który znajduje się przy Zespole Kształcenia w Łubianie (ul. Szkolna 1), grupa B swoje mecze grupowe rozegra na orliku przy blokach (ul. Kościerska) - faza pucharowa odbędzie się już na boisku przy szkole - dodaje Krzysztof Recław.

Dzieci, Rodzice i Zarząd Klubu Ceramik Łubiana pragną podziękować wszystkich partnerom i sponsorom, którzy pomagają w organizacji tego największego w w powiecie turnieju piłki nożnej dla dzieci.

Patronat Honorowy nad turniejami objęli: starosta kościerski Alicja Żurawska, wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski oraz Prezes Zakładów Porcelany Stołowej LUBIANA S.A. - Zbigniew Andrzejewski.

nadesłane/Krzysztof Recław

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.