Liniewo. Okradli kiosk - trzech włamywaczy w rękach policji

środa, 6 czerwca 2018 r., 09:05
fot. archiwum

Tylko kilka dni swoim łupem mogli cieszyć się trzej mieszkańcy powiatu kościerskiego, którzy w piątek włamali się do kiosku w Liniewie i ukradli mienie o wartości 1.200 zł. Sprawcami okazali się 22-latek, 19-latek i 16-latek.

W piątek policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do kiosku w Liniewie, z którego skradziono mienie o wartości 1.200 zł.

- Funkcjonariusze z Liniewa ustalili i zatrzymali trzech podejrzanych o dokonanie tego czynu. Zatrzymani to 22-letni, 19-letni i 16-letni mieszkańcy powiatu kościerskiego - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 16-latek trafi przed sąd rodzinny, z kolei 22-latkowi i 19-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.