Olpuch. Seat wypadł z drogi i uderzył w drzewo

wtorek, 5 czerwca 2018 r., 09:25
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór w Olpuchu. Kierujący seatem na łuku drogi wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny kościerskiej policji otrzymał w poniedziałek około godziny 20.

- Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 33-letni mieszkaniec Gdyni kierujący seatem ibizą na łuku drogi w lewo najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący i dwaj pasażerowie w wieku 41 lat i 11 lat z obrażeniami trafili do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 33-letni kierujący był trzeźwy - dodaje.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.