Gostomie. 78-latek wpadł pod toyotę

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 10:10
fot. archiwum

W sobotę kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło kilka dni wcześniej w Gostomiu. 78-latek wpadł tam pod samochód osobowy. Początkowo czuł się dobrze, później sam zgłosił się do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku kościerscy policjanci otrzymali w sobotę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do samego zdarzenia doszło w poniedziałek, 28 maja około godziny 15. 30 w Gostomiu.

- 78-letni mężczyzna wpadł tam pod samochód marki Toyota Yaris. Początkowo czuł się dobrze, więc ani on ani kierująca pojazdem nie zgłaszali służbom zdarzenia. Wymienili się telefonami. Kilka dni później mężczyzna poczuł się gorzej i sam zgłosił się do lekarza - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.