Czersk-Karsin. BMW w rzece - kierowca i pasażerka w szpitalu

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:58
fot. archiwum

W nocy z soboty na niedzielę doszło do wypadku na trasie Karsin-Czersk. BMW wypadło tam z trasy i wpadło do rzeki. Początkowo kierowca, jak i pasażerka nie odczuwali skutków zdarzenia, jednak po dotarciu do najbliższej miejscowości wezwali zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło 3 czerwca około godziny 2.15. na trasie Czersk-Karsin.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW 60-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego wjechał do rzeki. Kierowca wraz z 49-letnią pasażerką o własnych siłach zdołali opuścić pojazd i udali się w kierunku Karsina. Z czasem zaczęli odczuwać skutki zdarzenia, więc wezwali pogotowie ratunkowe. Oboje zostali przetransportowani do szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, kierujący BMW był trzeźwy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.