Borsk. Wypadek paralotniarza - ranny 33-latek

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:39
fot. archiwum

W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Borsku, gdzie podczas lądowania z wysokości około czterech metr spadł paralotniarz. 33-letni mężczyzna ze złamanym kręgosłupem został przetransportowany do szpitala.

W piątek około godziny 13. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na terenie lotniska w Borsku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec Gdyni, który od dwóch tygodni posiada uprawnienia do lotów paralotnią, podczas lądowania spadł z wysokości około czterech metrów na trawiastą część lotniska. Mężczyzna upadł tak niefortunnie, że złamał kręgosłup - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Był trzeźwy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.