Letnia Giełda Mam już 16 czerwca - zapisy ruszyły!

poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., 09:31
fot. archiwum

Już 16 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach odbędzie się jedenasta edycja Giełdy Mam. Letnia odsłona imprezy będzie okazją, by zaopatrzyć się w dziecięce ciuszki i akcesoria na kolejny sezon, jak i pozbyć się tych, które zalegają w szafach.

Giełda Mam na stałe wpisała się w kalendarz imprez Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Odbywa się cyklicznie, co kwartał, przed każda nową porą roku. Wydarzenie to cieszy się dużą popularnością wśród mam i nie tylko.

Giełda jest znakomita okazją do tego, by przejrzeć zawartość szaf i zrobić porządki. Można pozbyć się ubranek, z których dzieci wyrosły, ale i zaopatrzyć się w ciuszki na nadchodzące wakacje.

Giełda Mam daje możliwość nie tylko wymiany czy sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Zapisy trwają do 15 czerwca.

Jeśli dopisze pogoda, stoiska będą ustawione zarówno na sali gimnastycznej, jak i na placu przed szkołą. Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.