Bajkowy Dzień Dziecka w Lubaniu

niedziela, 3 czerwca 2018 r., 17:58
fot. AL

Tym razem plac targowy w Lubaniu zamienił się w wielki plac zabaw, na którym licznie przybyli najmłodsi mieszkańcy gminy mogli skorzystać z dmuchańców, ujeżdżania byka, przejażdżki kucykiem, czy karuzeli. W bajkowy świat wszystkich wprowadzili aktorzy z Teatru Pana O. wystawiając spektakl "Śnieżka, Wiedźma i Gapcio" i zachęcając do wspólnej zabawy i konkursów zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych uczestników festynu.

Najmłodsi mieszkańcy gminy Nowa Karczma licznie przybyli w niedzielne popołudnie do Lubania, by wziąć udział w dedykowanym im festynie. A czekało na nich wiele atrakcji i niespodzianek. Na dobry początek na scenie pojawili się Śnieżka, Wiedźma i Gapcio zabierając wszystkich w baśniowy świat, gdzie nawet wiedźma jest dobra.

Bajkowe postaci porwały także uczestników festynu i to zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych do wspólnej zabawy i konkursów. Zabawy było więc co niemiara. To jednak nie koniec atrakcji.

W niedzielne popołudnie plac targowy zamienił się bowiem w wielki plac zabaw. Nie zabrakło więc dmuchanych zjeżdżalni, czy basenu z piłeczkami, które tradycyjnie były oblegane przez dzieci. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też karuzela, czy przejażdżki kucykiem. Nie zabrakło też strażaków z Nowej Karczmy i Lubania, którzy chętnie prezentowali dzieciom sprzęt, jakim dysponują.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.