Stara Kiszewa. Rodzinny festyn z morzem atrakcji

niedziela, 3 czerwca 2018 r., 17:29
fot. AL

Zabawy i konkursy, pokaz żonglerki, mini plener malarski, występy artystyczne, cieszący się ogromnym zainteresowaniem dmuchany plac zabaw, czy kurtyna wodna dla ochłody w upalne popołudnie - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka w Starej Kiszewie.

Ci, którzy w niedzielne popołudnie wybrali się stadion w Starej Kiszewie z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Odbył się tam bowiem Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, a jego organizatorzy imprezy zadbali o to, aby każdy uczestników znalazł coś dla siebie.

Program festynu obfitował w różnorakie zabawy z animatorami, występy artystyczne, pokaz i warsztaty żonglerki z Michałem Zarembą, mini plener malarski z Urszulą Zimorską i Ryszardem Rosławskim, mega bańki mydlane i balonowe zoo, czy kolorowe warkoczyki z Justyną Hinc. Nie brakło też cieszących się ogromnym zainteresowaniem dmuchanych zjeżdżalni, czy malowania twarzy.

Nie lada frajdę najmłodszym sprawiła też niespodzianka od miejscowych strażaków, którzy zafundowali ochłodę uczestnikom festynu w postaci kurtyny wodnej.

Organizatorami wydarzenia byli wójt i sołtysi gminy Stara Kiszewa oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.