Pełen atrakcji festyn z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie

sobota, 2 czerwca 2018 r., 19:30
fot. AL

Blok sportowy, a w nim tor przeszkód, strzelanie z łuku, turniej "dwa ognie", przeciąganie, sportowe konkurencje z nagrodami oraz występy artystyczne, konkurs plastyczny, przejażdżki kucykami, konkursy z nagrodami, czy kule wodne i dmuchańce - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników festynu z okazji Dnia Dziecka w Kościerzynie. Sobotnie świętowanie zwieńczyła bajka na dobranoc Calineczka.

Park przy ulicy 8 Marca w Kościerzynie w sobotę szczególnie przy uciesze najmłodszych mieszkańców miasta zamienił się w wielki plac zabaw. Odbył się tam bowiem festyn z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich milusińskich czekało mnóstwo atrakcji i to zarówno sportowych, edukacyjnych, jak i kulturalnych.

Wzorem roku ubiegłego piknik został podzielony na dwie części. W pierwszej z nich organizatorzy zapewnili jego uczestnikom sporo atrakcji sportowych, między innymi takich, jak: turniej "dwa ognie", strzelanie z łuku, przeciąganie liny, trening z trenerem piłki nożnej, czy sportowe konkurencje z nagrodami.

Nieco później nadszedł czas na kulturalną część świętowania. Nie brakowało więc występów tanecznych, wokalnych, czy instrumentalnych. Imprezę zwieńczył teatrzyk na dobranoc "Calineczka".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.