Głodowo. Czołowo-boczne zderzenie peugeota z quadem

piątek, 1 czerwca 2018 r., 11:21
fot. archiwum

35-letni kierujący quadem trafił do szpitala po tym, jak na drodze szutrowej jego pojazd zderzył się czołowo-bocznie z peugeotem. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie pomiędzy Pogódkami a Głodowem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wymijania na polnej drodze doszło do czołowo-bocznego zderzenia quada, którym kierował 35-latek z Peugeotem 606, za kierownicą którego siedział 45-latek. Obaj są mieszkańcami naszego powiatu - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 35-latek został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo pobrano od niego krew celem ustalenia stanu trzeźwości. Kierujący peugeotem był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.