Rodzinny piknik w Wielkim Klinczu

poniedziałek, 28 maja 2018 r., 09:05
fot. nadesłane/Zespół Kształcenia w Wielkim Klinczu

W sobotę, 26 maja w Wielkim Klinczu odbyła się impreza integracyjna "Dzień Rodziny z Przedszkolem "Niezapominajka". Na przedszkolnym placu zabaw, przy pięknej pogodzie spotkały się rodziny z dziećmi, aby w radosnej atmosferze świętować Dzień Matki i zbliżający się Dzień Dziecka.

Nie zabrakło wielu atrakcji przygotowanych przez kadrę przedszkola oraz nauczycieli Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu przy aktywnym udziale rodziców a także animatorów prowadzących imprezę. Gry, zabawy, konkursy i prezentacje sprawiły dużo radości dzieciom i ich rodzicom, a na głodnych i spragnionych czekał poczęstunek w formie grilla, bar sałatkowy, ciasto i napoje.

Dyrekcja Zespołu Kształcenia bardzo dziękuje nauczycielom za aktywne działanie na rzecz dzieci i środowiska. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do rodziców zaangażowanych w przygotowanie tego bardzo udanego spotkania.

nadesłane/Wojciech Drzewiński/dyrektor Zespołu Kształcenia w Wielkim Klinczu

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.