Nowy Klincz. Zderzenia opla ze skodą - poszkodowana 25-latka

poniedziałek, 28 maja 2018 r., 08:52
fot. archiwum

25-letnia kobieta trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Nowym Klinczu. Kierujący oplem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na skodzie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w niedzielę około godziny 15.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem 53-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo przejazdu na Skodzie Octavii, którym kierowała 53-ltnia mieszkanka powiatu kościerskiego. W konsekwencji doszło do zderzenia obu pojazdów - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia poszkodowana została 25-letnia pasażerka skody. Kobietę z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.