Mały Klincz. Motorowerzysta ranny po zderzeniu z renault

czwartek, 24 maja 2018 r., 10:51
fot. archiwum

70-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Mały Klincz-Wielki Klincz. Motorower zderzył się tam z samochodem osobowym.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Renault Scenic 25-letnia kobieta wykonywała manewr wyprzedzania motoroweru, po czym gwałtowanie skręciła w prawo. Jadący motorowerem 70-letni mężczyzna nie zdołał wyhamować i uderzył w renault - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 70-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.