Kościerska Huta. Wypadek podczas wyprzedzania na K20

wtorek, 22 maja 2018 r., 10:21
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kościerskiej Hucie. Bus, wykonujący manewr skrętu w lewo, zderzył się z wyprzedzającym go peugeotem.

Zgłoszenie o wypadku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 18.

- Dyżurny na miejsce natychmiast skierował policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyczny wykonał również dokumentację fotograficzną oraz oględziny miejsca wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że 50-letni kierowca vw t 4, podczas skrętu w lewo z drogi krajowej na drogę podporządkowaną, zderzył się z wyprzedzającym go peugeotem, którym kierował 29-latek - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

- Pasażerka osobówki z obrażeniami trafiła do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - dodaje.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.