Przebojowa Majówka w Stężycy - największa impreza sezonu już w sobotę!

wtorek, 22 maja 2018 r., 09:16
fot. nadesłane

Otwarcie sezonu imprezowego w rytmie disco polo zapowiada się bardzo gorąco. Już 26 maja odbędzie się Czwarta Przebojowa Majówka w Stężycy. W tamtejszym amfiteatrze zagrają takie gwiazdy muzyki tanecznej, jak: Kordian, Piękni i Młodzi, Andre, Defis, Classic.

O Stężycy z pewnością możemy już mówić jak o kaszubskiej stolicy disco polo. Na gminnym amfiteatrze już po raz czwarty organizowana jest Przebojowa Majówka - impreza, która rokrocznie przyciąga dziesiątki tysięcy fanów muzyki discopolowej z całego kraju i województwa.

Już 26 maja właśnie w Stężycy zabije serce polskiego disco polo. Podczas imprezy można będzie usłyszeć taneczne rytmy, które festiwalowa publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawią się tłumy.

Na scenie pojawią się takie formacje, jak: Kordian, Piękni i Młodzi, Andre, Defis, Classic i wiele innych gwiazd tego gatunku.

Start: Sobota, 26 maja o godzinie 18.00 Amfiteatr w Stężycy. Wstęp wolny!

Gmina Stężyca zaprasza do wspólnej zabawy w rytm największych przebojów gwiazd polskiej sceny muzyki disco polo!

Impreza będzie transmitowana przez TV Polo.

Jeśli wybieracie się na imprezę z rejonu Kościerzyny, to warto pamiętać, że autobusy linii 875 kursować będą od godz. 16.00 w dniu 26 maja 2018 r. do godz. 1 w nocy z częstotliwością co 30-90 minut, przy czym kursy ze Stężycy do Kościerzyny od godz. 20.00 będę realizowane regularnie co 60 minut. Przewoźnik informuje, że w Kościerzynie zlokalizowane są 4 parkingi miejskie, z których mogą skorzystać zmotoryzowani uczestnicy imprezy.

Wybrane kursy wykonywane są z/do Nowej Karczmy, Mierzeszyna, Pruszcza Gdańskiego i Cedrów Wielkich. Bilet jednorazowy kosztuje 5 zł. Do obsługi linii 875 skierowane zostaną trzy autobusy, jednak w razie potrzeby zostaną uruchomione dodatkowe kursy. Nad przewozami czuwać będą pracownicy nadzoru ruchu, którzy będą monitorować sytuację na drogach oraz liczbę pasażerów, a w razie potrzeby będą regulować ruchem - np. uruchamiać dodatkowe kursy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.