Zderzenie pandy z passatem na K20

piątek, 18 maja 2018 r., 10:08
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kościerzyna-Łubiana. Kierujący Fiatem Pandą najechał tam na tył VW Passata.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. na drodze krajowej nr 20.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący Fiatem Pandą 71-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego najechał na tył poprzedzającego go VW Passata, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwie osoby - kierującego pandą 71-latka oraz 72-letnia pasażerkę.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.