Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chołowczyc sie znalazł ,a czepiaja sie tych na scigawkachPartacze rowery i dac i to bez koła przedniego
do Pawel bo brał udział w zdarzeniu, cymbale bez szkoły ;)
Dla czego sprawdzali alkomatem kierującego Iveco skoro nie popełnił żadnego wykroczenia to jest najlepsze.
Do wszystkich kierowców zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia policja nie ma prawa pobierać krwi jeśli kierujący wyraża chęć badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu tyczy się to każdego przypadku nawet jeśli sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, tyle że Policjanci nadzorujący nie znają prawa i przepisów i bezprawnie zlecają pobranie krwi!!!!
Biedak... Jak przeżyje będzie musiał zapłacić za motocykl...
Do ,,driver" masz u mnie browara w końcu jakaś prawda o tym burdelu
z tego co słyszałem, to u was policjanci przewracają się jak idą pod wpływem z komendy , hahahaha, nie pamiętasz jak trzech z promilami tam się szarpało ? a co do tego waszego motocyklisty - wina absolutnie jego , skoro nie potrafi jeździć to niech pieszo chodzi - może da radę nie przewrócić się ;)
Poprostu się przewrócił bo oślepiło go słońce
A skoro Ty potrafisz chodzic,to dlaczego przewracasz się przez własne nogi?
Przerażające to pierwsze zdjęcie...
Mandaty byly sa i będą strach pomyśleć gdyby byla samowolka na drodze. Chociaz jak ktos ma beret zryty to i mandat w mysleniu nie pomoże. Za nic mandatów sie nie dostaje
skoro potrafił jeździć to dlaczego przewrócił się ? POMYŚL czasami ;)
Większość "tutejszych" komentatorów /wiadomo których/ to na ulicy w razie kontroli policyjnej pewnie najbardziej kwiczący i skomlący o przysłowiową litość twardziele..........Tutaj mogą "oddać" - cóż za twardziele!!!!!!!!!!!!!!
To też ciekawe https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/76805-policjanci-uwiezili-innych-policjantow-w-komendzie-niecodzienna-historia-w-koscierzynie
Z tym ratowaniem to nie przesadzajmy - jest to mały procent ich działalności. Mandaty to ich główne zajęcie. Jednostką która rzeczywiście ,,brudzi sobie ręce,, aby pomóc jest Straż i Pogotowie.
Trochę racji w tym jest. Gdyby to nie był policjant byłby nagłówek typu: kolejny motocyklista nie dostosował prędkości do panujących warunków. Brawurowa jazda zakończyła się wypadkiem. Może teraz policjanci spojrzą na motocyklistów przez pryzmat wypadku swojego kolegi. Każdemu może się zdarzyć. Nie ważne z czyjej winy. Nie każdy motocyklista to szaleniec. Sam jestem motocyklistą i współczuję wszystkim którzy ucierpieli w wypadkach.
Walił mandaty aż miło tylko tego burdelu w Komendzie nie widział
A skąd takie przekonanie u Ciebie,ze nie potrafi jeździć na motorze??? Co Ty za bzdury wypisujesz. Nie wypowiadaj się,bo każdy Ci daje lapke w dol i ja również. Radzie,abyś znalazl sobie dobrego lekarza!!! Polaczek to potrafi. Wstyd mi,ze mieszkam w takim państwie i z takim społeczeństwem. Zero współczucia. Dla Ciebie mianem tego wszystkiego jest,to aby tylko oskarżyć osobę która została przetransportowana helikopterem do A M. W GD. Ty lepiej módl się o zdrowie tego policjanta,a nievwytykaj nie znając sytuacji błędów.
Kazik popieram. Czy policjant to inny czlowiek??? Czemu tyle nienawisci??bo wlepiaja mandaty?komu zrobili cos zlego zeby az tak hejtowac? Mi tez mandat wlepili i świat mi sie nie zawalił. Ktos musi nas bronić...oni narażają życie...tez maja dzieci,żony ktore czekaja w domu. To tacy sami ludzie jak my. A praca pracą każdy z czegoś zyc musi. Możecie hejtowac post w Pl to norma
do Kazik policjant i nie potrafi jeździć motorem ? to chyba nie najlepiej o nim świadczy, jakby to był cywil to jeszcze prawko by mu zabrali od razu !
Hejterzy tak jak widzę jest w Was spora nienawiść do policjantów. To oni pilnują porządku publicznego i dbają o Wasze bezpieczeństwo,a Wy w zamian odplacacie się wyzwiskami i obelgami. Obojętnie kto jest czy Franek....,czy policjant na służbie,to nie należy od razu wbijać noża w plecy z powodu wypadku policjanta! Skąd w Was tyle hipokryzji i nienawiści??? Przykre jest,to ze każdy policjant ryzykuje swoim życiem na służbie w trosce o nasze bezpieczeństwo. Tego to juz nie wiecie???? Ten policjant właśnie jechał sprawdzić stan teczniczy autobusu, aby dzieciaczki mogły bezpiecznie dojechać automatem do celu i sam został ranny. Ogarnijcie się w końcu Ci,którzy są ograniczeni umysłowo i nie potrafią myśleć racjonalnie i ocenić sytuacje obiektywnie.
parawan założyli jakby zginął....eh ta policja....
a to motocykle mogą jeździć jeden obok drugiego ? od kiedy ?
Ludzie nie znacie tej drogi tych zakrętów, to jest naprawdę niebezpieczny odcinek drogi. Kierowcy często scinaja zakręty sama mam problem jadac kazdego dnia tamta droga aby zmiescic się przed nadjezdzajaca ciężarówką. Nie wazne czy policjant czy nie. To byl czlowiek ktorego nie nam osadzac ... Dochodzenie wyjaśni sprawę a my powinnismy tylko zyczyc zdrowia i szczesliwego zakonczenia sprawy.
To byl Artur ???
Oboje policjantów jechało obok siebie na motorach. Policjant który stracił panowanie na motocyklu jechał od zewnętrznej strony. Stan nawierzchni nie ma znaczenia jaki tam jest. To nie było przepisowe pstrolowanie. Życzę szybkiego powrotu do całkowitego zdrowia i wyciągnięcia z tego zdarzenia wniosków na przyszłość. Niestety te praktyki są stosowane często wśród patroli na motocyklach
A dla przełożonych najwazniejszy był motor i pobranie krwi, wstyd
Byłem tam stałem w korku z tego co się dowiedziałem policjant omijał stojący samochód na drodze w tym miejscu jest garb na którym podbiło kierownicę i wpadł w poślizg
Motocyklista pewnie bez prawka
To do migotka. Nie ośmieszył się lepić mandatów tylko sprawdzić stan autobusu który miał wyjechać na wycieczkę z dziećmi. Poprostu prawdopodobnie brak doświadczenia i nic więcej. Tylko żeby wrócił na służbę cały i zdrowy. Pozdrowienia dla poszkodowanego i dla rodziny. Szybkiego powrotu do zdrowia.
Jechal aby sprawdzić autobus ktory mial wyjechac na wycieczke z dziecmi!!!!!!! Tam sa muldy i nierownisci. Jechal motorem pierwszy raz.czy policjant czy nie darujcie sobie co niektore teksty!!!!
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz stworzenie realnego zagrożenia utraty zdrowia i życia - prawko zatrzymane z urzędu
Patrząc na komentarze to widzę, że dużo tu przeciwników policji. Szkoda, że pierwsi będą donosić i potulnie przytakiwać jak coś się wydarzy. Potulni jak barany przy patrolu
spieszył się mandaty wlepiać za prędkość... chciwość nie popłaca!!!
Jeżeli dobrze pamiętam to tam jest 40 km/h, maks 60 km/h i przy zachowaniu dozwolonej prędkości nic takiego nie powinno mieć miejsca. Chyba że był piasek lub się zagapił. Zdrowia życzę.
Który chlał na stołówce komendy ?
komentowanie powinno być zablokowane
Znacznie poniżej. Aż żal czytać.
Poniższe komentarze poniżej dna.
Proszę o informacje stanu trzeźwości kierującego :)
To nie Patelnia Chabówka tylko Borsk. Są duże fałdy na asfalcie od korzeni. Jak się chce się schodzić na kolano to na tor trzeba jechać. Ciekawe ile miał na prędkościomierzu.
Chołowczyc sie znalazł ,a czepiaja sie tych na scigawkachPartacze rowery i dac i to bez koła przedniego
do Pawel bo brał udział w zdarzeniu, cymbale bez szkoły ;)
Dla czego sprawdzali alkomatem kierującego Iveco skoro nie popełnił żadnego wykroczenia to jest najlepsze.