Reklama

Borsk. Motocyklista wpadł pod Iveco - ranny policjant

W środę rano doszło do wypadku w Borsku. Wskutek zdarzenia ranny został policjant na służbie. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 9 w Borsku. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że policjant na służbie, jadąc motocyklem na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł pod samochód dostawczy marki Iveco.

- 40-letni policjant jadący na motocyklu zderzył się z Iveco, którym kierował 23-letni mężczyzna. Kierowca Iveco był trzeźwy, od motocyklisty pobrana zostanie krew do badań - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

Ranny to policjant z 17-letnim stażem. Jest mieszkańcem powiatu kartuskiego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wiele, OSP Wdzydze Tucholskie, JRG Kościerzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AL
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wróg publiczny - niezalogowany 2018-09-12 22:25:43

    Chołowczyc sie znalazł ,a czepiaja sie tych na scigawkachPartacze rowery i dac i to bez koła przedniego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kpt Żbik - niezalogowany 2018-05-21 22:31:04

    do Pawel bo brał udział w zdarzeniu, cymbale bez szkoły ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Paweł - niezalogowany 2018-05-21 07:26:18

    Dla czego sprawdzali alkomatem kierującego Iveco skoro nie popełnił żadnego wykroczenia to jest najlepsze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo Koscierski.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości