Borsk. Motocyklista wpadł pod Iveco - ranny policjant

środa, 16 maja 2018 r., 10:31
fot. AL

W środę rano doszło do wypadku w Borsku. Wskutek zdarzenia ranny został policjant na służbie. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 9 w Borsku. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że policjant na służbie, jadąc motocyklem na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i wpadł pod samochód dostawczy marki Iveco.

- 40-letni policjant jadący na motocyklu zderzył się z Iveco, którym kierował 23-letni mężczyzna. Kierowca Iveco był trzeźwy, od motocyklisty pobrana zostanie krew do badań - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

Ranny to policjant z 17-letnim stażem. Jest mieszkańcem powiatu kartuskiego.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wiele, OSP Wdzydze Tucholskie, JRG Kościerzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.