Ochotnicy z Wdzydz Tucholskich z nową łodzią

wtorek, 15 maja 2018 r., 10:49
fot. nadesłane/KP PSP Kościerzyna

W poniedziałek w Gdańsku odbyło się oficjalne przekazanie łodzi na ręce prezesa OSP Wdzydze Tucholskie. Aktu tego dokonali wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński oraz Komendant Główny PSP gen. bryg. Leszek Suski. Dodajmy, że łódź wcześniej znajdowała się na wyposażeniu JRG Kościerzyna.

Po wojewódzkich obchodach Dnia Strażaka przed Dworem Artusa, na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Gdańsku odbyło się przekazanie samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz czterech łodzi. Jedna z łodzi trafiła do Ochotniczej Straży Pożarnej we Wdzydzach Tucholskich.

Oficjalnego przekazania dokonali Jarosław Zieliński, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz gen. bryg. Leszek Suski, Komendant Główny PSP.

Dodajmy, że wcześniej łódź hybrydowa znajdowała się na wyposażeniu JRG Kościerzyna. Obecnie kościerska jednostka funkcjonuje jedną łodzią, drugą OSP Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.