Uwaga kierowcy! Od wtorku utrudnienia na obwodnicy

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 20:01
fot. nadesłane/GDDKiA

W związku z naprawą nawierzchni na rondzie u zbiegu ul. Kościuszki/Hallera we wtorkowy poranek nastąpi zamknięcie ruchu na tymże skrzyżowaniu. Na czas naprawy będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku informuje, że ze względu na naprawę nawierzchni na rondzie u zbiegu ul. Kościuszki/Hallera przy Obwodnicy Kościerzyny w ciągu drogi krajowej nr 20 w dniu 15 maja ok. godz. 07:00-8:00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dla ruchu tegoż ronda.

Objazdy zostały wyznaczone:

- z kierunku Bytowa przez węzeł Kościerzyna Zachód i ul. Leśną w kierunku centrum

- z kierunku Gdyni przez węzeł Kościerzyna Południe i ul. Klasztorną

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywała do godzin wieczornych w dniu 17 maja.

AL
info. GDDKiA w Gdańsku

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.