Od 16 lat Rënk organizuje Ogólnopolską Wystawę Ogrodniczą "Wiosna w ogrodzie".

poniedziałek, 14 maja 2018 r., 11:02
fot. nadesłane

Nasze Wystawy wpisały się już z dużą stanowczością w terminarz cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Pomorza, a szczególnie Trójmiasta. To zainteresowanie upiększaniem swoich ogrodów, balkonów oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że z każdym rokiem przybywa nam Wystawców i producentów oferujących coraz bogatszą paletę kwiatów, krzewów i drzew ozdobnych.

Dodatkowym powodem, dla którego nasze Wystawy stały się tak popularne jest możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z producentami roślin ozdobnych, którzy udzielają praktycznych rad, dotyczących uprawy i pielęgnacji sprzedawanych roślin. Tradycyjnie w Wystawach naszych bierze udział młodzież ze szkół średnich, prezentując autorskie projekty urządzania ogrodów. Zazwyczaj te grupy zostają nagrodzeni przez Komisję Konkursową i Klientów imprezy w konkursach ogłaszanych przez organizatorów.

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze Rënk ma doskonałe warunki do organizowania wystaw połączonych z możliwością dokonywania zakupów.

Utwardzone place, możliwość zaparkowania samochodu w sąsiedztwie miejsc wystawców, zadaszona duża część stanowisk wystawowych, czy nawet spora ilość wózków sprawiają, że niezależnie od pogody, zakupione rośliny można dowieźć do swoich samochodów.
Od kilku lat piknikowy charakter naszych imprez sprawia, że biorą w nich udział całe rodziny, a małe dzieci mogą spędzać czas na zorganizowanym specjalnie dla nich placu zabaw.
Wystawy ogrodnicze w Rënku są imprezami, w których w ostatnich latach uczestniczyło podczas jednego weekendu około 25-30 tysięcy osób.

Taką okazję wykorzystują trójmiejscy Strażacy oraz Jednostka Policji, korzystając z naszego zaproszenia.

Pokazy sprzętu przeciwpożarowego oraz policyjnego, a także liczne konkursy promujące bezpieczne zachowania w domach, na ulicach, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszej grupy naszych gości.

Jako organizatorzy imprezy również w tym roku liczymy na sprzyjającą pogodę. Termin po przysłowiowej "Zimnej Zośce" nie powinien przynieść negatywnych niespodzianek atmosferycznych.
Zapraszając Państwa do Rënku na najbliższą, 16 edycję Wystawy zapewniamy, że obcując
z najpiękniejszymi kwiatami i roślinami, pożytecznie spędzicie ten czas.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.